درباره ما

چه چیزی باعث موفقیت ما شده است

فرش مقاومت، تولیدکننده فرش ماشینی

شركت صنايع فرش مقاومت در سال 1371 با سرمايه گذاري پرسنل سپاه پاسداران كاشان و جمعي از خيرين جهت پشتيباني از پايگاه های مقاومت بسيج شهرستان كاشان با نظارت نماينده وقت ، ولی فقيه مرحوم آيت اله يثربی و توليت فرماندهی سپاه تاسيس گرديد .

ابتدای فعاليت با يك دستگاه قالي بافی 350 شانه آغاز سپس با سه دستگاه قالی بافی 500 شانه آ اس آر كامپيوتری و در حال حاضر با دستگاه 700 شانه شونهر در حال توليد است.

مواد اوليه فرش از مرغوبترين الياف اكروليك و محصولات آن شامل فرش در اندازه های مختلف و رنگهای متنوع، سجاده جهت مساجد و نمازخانه ها، كناره، پادری و قاليچه است.

 

ضمناَ انواع فرش در سايزهای مختلف به سفارش مشتری به صورت جفتی توليد ميشود.
سابقه درخشان، در تولیدات بهترین تبلیغ برای جلب نظر شماست.

 

فرش افشون
فرش افشون

پیشینه تولیدات فرش به هزاره دوم قبل از میلاد بر می گردد. افتخار تولید اولین فرش جهان اثر ایرانیان می باشد که بعد از گذشت چندین و چند سال توانستند پی به روند به هم رسیدن نخ و ساخت طناب ببرند. مدت زمان زیادی گذشته تا به امروز که شاهد تکنولوژی هایی مدرن در تولیدات فرش ماشینی و صنعت فرش هستیم .

همانطور که میدانید کاشان قطب فرش ماشینی ایران و پایتخت بین المللی فرش ماشینی در سراسر دنیا شناخته شده است که با داشتن شرکت ها و کارگاه های تولیدی کوچک و بزرگ در صادرات فرش ایران نقش بسیار فعال و پر رنگی دارد ، کاشان در زمینه صادرات فرش‌های ماشینی از کشور های افغانستان و عراق تا کشور های ترکیه ای و عربی و حتی اروپایی رزومه خوبی را برای خود رقم زده است.

علاوه بر این نیز فرش ماشینی که در کاشان تولید شده است با فناوری های پیشرفته ای روانه بازار می‌شود و حتی فروش و انتقال این کالا بین استان‌های داخلی کشورمان نیز رونقی چشمگیر داشته است.

شرکت فرش مقاومت بر این باور است که ایرانیان شایسته بهترین ها هستند نگاه برد بردی که هم بتواند محصولات خود را مطابق سلیقه و نیاز و تقاضای اکثریت جامعه هدف تولید و تامین نماید.

با افتخار اعتماد شما را سرمایه خود قرار داده و محصولات خود را با قیمتی مناسب و بهترین کیفیت با تولید فرش های 700 شانه با رنگ بندی و مدل های متنوع و به روز ارائه نماییم.

فرش مقاومت با توان بالای کاری آمادگی خود را جهت تامین انواع فرش ماشینی و عقد قرارداد با ارگان ها و سازمان ها و … اعلام می نماید.

بهترین های ایران

نمایندگی های فروش در سراسر کشور

31
فروشنده فعال

خریداران وفادار

به پاس اعتماد شما

148
مشتریان وفادار

سهولت در خرید

تحویل سریع و مطمئن

1349
سفارشات ثبت شده

محصولات با کیفیت

در ابعاد و رنگ های متنوع

49
طرح های موجود در سایت